| Leonardo1999 a întrebat:

am si eu o intrebare, vreau un link cu programe de efecte speciale(preferabil sa fie cu bani)..., multumesc anticipat, dau funda.

Răspuns Câştigător
| DryIce a răspuns:

Apai aia faci cu afterefects.

2 răspunsuri:
| DryIce a răspuns:

Adica ce fel de efecte pentru ce? 3d? filme? la poze e photoshop, la filme si desene e aftereffects. La 3d e 3dsmax, maya, etc. Cum ai pus tu intrebarea poate suna efecte speciale chiar si la sunet, unde este programul magix music maker, s.a. Explica si tu mai bine intrebarea...

| Leonardo1999 explică (pentru DryIce):

Eu ma refer la efect de shooting, tornade, explozii... in genul asta

| DryIce a răspuns (pentru Leonardo1999):

Apai aia faci cu afterefects.