| zuzuliana a întrebat:

Vreau ceva statusuri de genu:"Intro zi vei cauta zambetul meu in fiecare ea"
"Minti ieftin si prost, iti stiu replicile pe de rost. Ce urmeaza sa spui iti zic eu dinainte. Mereu ai incercat sa ma faci din cuvinte. Am fost si voi ramane mereu aceeasi fata cuminte cu ganduri rele in minte…"

1 răspuns:
| KidutzuLuvv a răspuns:

-->nu privi in spate, lasa in urma tot ce a fost thu incercai sa te ridici dar el te tragea in jos dar nu ceda cand sti ca ink mai poti ca tine sunt putine dar ca el sunt toti esti patetic si tu sti nu mai cared in jucari thu mereu crezi ca pun bothu hai ca`O faci pe idiothutongue Ce?raised eyebrowsthu ma barfesti pe mine?:@
si eu din respect ma pis pe tine
daca eu sunt subiectul taw de barfa
atunci thu esti o maaaare tarfa