| denisa_4767 a întrebat:

Vreau foarte mult sa slabesc deoarece vineri am banchetul si rochia vine cam urat ca am burat si picioare groaseee daca mananc cate un mar 2 pe zi si un pic de painee reusesc pana vineri?

Răspuns Câştigător
| alinanicoleta99 a răspuns:

Poti slabi in timp dar fa mult sport : sari coarda, elasticul, fugi... genoflexiuni, flotari.aaa si nu manca seara sper ca am fost de ajutor pop bafta! kiss

2 răspunsuri:
| maryfanMJ97 a răspuns:

In primul rand nu trebuie sa mananci paine ca painea ingrasa

| BeatriceNote a răspuns:

Fara paine!
poti sa mananci o salata verde si un fruct ca desert.