| anonim_4396 a întrebat:

FUNDAAA.Hei TPU.:*
Daca renunt COMPLET la dulciuri, chipsuri(*orice porcarii de genu)
mananc numnai mancare facuta acasa si fructe, legume.
Fac cate 40 abdomene pe zi(20 seara, 20 dimineata)si cateva ex pentru. picioare.
Am vreo sansa sa slabesc pana vara care vine?
Vreau un rasp bun
P. S:Nu stii taci!straight face

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna. Nu cunosc multe din domeniu dar da, sigur slabesti. Poti face si alergare, role. Dar esti sigura ca rezisti FARA dulciuri pana la vara? e cam dificil... sunt multe diete care nu te opresc sever de la dulciuri ba chiar poti manca cate putin din toate. Trebuie doar sa consumi un maxim de kilocalorii pe zi. Poti gasi singura ce ti se potriveste.
http://www.csid.ro/calory-calculator/
http://www.stilfeminin.ro/......cente.html

1 răspuns:
| Denisa_2932 a răspuns:

Bineinteles ca ai sanse...Dar pe parcurs ai putea sa faci mai multe exercitii, iar apoi o sa te obisnuiesti...
PSbig grinaca mananci paine vezi sa fie neagra si nu o manca in exces deoarece ingrasa.
Sper ca ti-am fost de ajutor.pup