| AndreeaC1498 a întrebat:

Vreau și eu statusuri pentru facebook kiss.
Cel mai bun răspunsprimește fundiță.

Răspuns Câştigător
| Iubitalui a răspuns:

Sa fii o persoana puternica înseamna sa ai curajul sa spui adio unei persoane care doar te face sa suferi; chiar daca nu poti sa respiri fara ea.
"No Mai SunTh FetiTsa Pe Care Tu O StiAi De Mo0lTh " Cu TiMpUl Am Mai CreScUt TsiiiiPa! M`ai PiErdUt!

CaTeOdaTha O PrIviRe SpoOne Mai multHe Decat O Mie De CuVinThe`. Iar CaTeOdaTha AsCunDe O Mie De SeCreThe

Nu Privesc In Spate, Las In Urma Tot Ce A Fost Eu Incercam Sa Ma Ridic, El Ma Tragea In Jos Dar Nu Cedez, Plang Cat Inca Mai Pot Ca Mine Sunt PuTsiNe, Dar Ca eL Sunt ToTsi. j... "

Uh` CrEzI Ca ViAtSa PoTsi Sa Mi`o ConDuCi Nu`Mi esti DaDaCa. CreZi Ca Ma EduCi j Nuh SunTh NaIvA Te RePr0fiLeZ. Mai BiNe PlEaCa! ) [\ /]"
Prefa`Te Ca Esti Proasta. Prefa`Te Ca Nu`Ti Pasa. Oricum Lumea Nu Vede Decat. Ca Esti Frumoasa

Nu sunt un model. nici nu am de gand s` fiu peace sign. c` am fost sunt si acum. si voi fi si mai tarziu! love struck
Ochii sunt oglinda sufletului - ei nu vorbesc, dar povestesc tuturor ce simtim, ce ne doare... la ce visam

Multi se uita, dar nu vad.Multi aud, dar nu asculta.Multi judeca, dar nu cunosc... :X:X
imi reprosezi ca nu`s la nimic atenta. uneori spui ca par indiferenta. te contrazic si`ti zic ca nu-i asa. sunt atenta la tot ce se intampla`n lumea mea;

Am prea mult tupeu si prea multe defecte in fata idioatelor care se cred perfecte

am ` invatatt ` ca ` orikt ` aiii ` plangee ` lumeaa ` nu ` s ` oprestee ` pentru ` dwrereaa ` taa.
_SuNt Si Do0LsH3 si AmArA D3PiNde D3 VrAjEaLa suCaRiMe si TaLeNt dobor orice ClAsAm3Nt DiAmAnT Ad3VarAt eXeMpLaR UnIcAt
M-am nascut sa joc pervers dar nu sunt pe interes...sunt mica dar sunt versata de multe invidiata... ochii caprui si pielea fina pentru el sunt o regina.

Nu SunTh - PERFECTHA -! - - >? < -- Dar De Ce M`As ScHimBa DaCa PrIeTeNiI Mei Ma IubEsc Si Asa?! \

Nu'mi place sa mi se spuna ce ar trebui sa'mi placa Nu'mi plac cei care vorbesc cand ar trebui sa taca Nu'mi place sa mi se spuna ce ar trebui sa fac Nu imi place sa renunt la ceva sa fiu pe plac

Chiar daca e mica • Nu te juca cu ea • Ptr ca mereu a stiut si stie ce vrea! •

~DuLcE SaU AmArA, cuminte SaU VuLgArA, Sunt o FiInTzA rara si RaMaN OrIgiNaLa!~
Un zambet nu inseamna fericire asa cum o lacrima nu inseamna durere. Poti plange cand esti fericita, poti sa razi cand inima iti plange!

Iubeste`0 sincer, doar atata ea`tsi cere. Fa`0 s` simta c` inseama in viata ta si iti va da mai mult decat t` asteptsi s` primesti sh atunci ai s` invetsi cum s-o iubesti

•Inspira Mult Talent, In Privire are Magnet.Cum ai Putea sa Nu'i Vorbesti? Ochii aia Caprui sa Nu'i Iubesti?

Nu CoNtEaZa FrUmUsEtEa.CaRe EsTe In Zadar Dar CoNtEaZa CaRaCtErUl... Care EsTe FoArTe RAR
Te VaD In Fata MeAh Cu Un PiX Sy o FoAiE De HaRtIe Vrei Un AuToGrAf de La mine SeMnAt Fata Care ItI place TyE!:X:X

Nu mai sunt ca la-nceput si asta te doare cel mai mult

Nu sunt ceea ce par a fi, nu sunt ceea ce ar trebui sa fiu, nu sunt ceea ce sunt, sunt ceea ce nici nu te gandesti ca pot fii!
Sper ca te-am ajutat cat de cat!

1 răspuns:
| Ironicnαme a răspuns:

M-ai pierdut în lumea ta. crying(((((