| anonim_4396 a întrebat:

Vreau neaparat sa slabesc pana la sfarsitul lui decembrie... vreau sa am un abdomen platt si picioare mai frumoase...ma puteti ajuta? va rog! un sfat?

Răspuns Câştigător
| AdElA96 a răspuns:

Pai sa mergi la sala si sa mananci multe fructe, paine sa nu mananci deloc si dupa ora 6 iarasi este indicat sa nu mananci.Insa exista si diete fulger dar trebuie sa ai un stomac puternic ca sa le tii, sau mai stiu eu un truc sa ii zicem timp de 7 zile dimineata iti storci cate-o lamaie insa in a doua zi 2 lamai si in a 3 trei lamai si tot asa pana la ziua a 7 iar apoi ergi invers de la 7 lamai la 1 lamai si dupa acest proces slabesti 7 kg garantat.

3 răspunsuri:
| maryy a răspuns:

Incearca sa reduci din paine si trebuie mult mult sport. Dimineata si seara cate o tura de alergat ar fi ideal.Succes!

| AngelSpeed a răspuns:

Tine dieta mananca multe fructe alearga macar un km pe zi fa multe abdomene (pentru peptorali) si daca vrei si muschi la maini ridica greutati ( hatlere, gantere) dar eu iti zic sa incepi usor sa nu ridici greutati ft mari din primabig grin
Baftawinking

| nimenialtudecatunanonim a răspuns:

Cateva trucuri de slabit:
nu manca dupa ora 7 ,
mananca mult dimineata
fructe si legume in loc de dulciuri
si fa sport o ora pe zi