| midnight a întrebat:

Vreau niste argumente bune ca exista Dumnezeu(in afara de ala cu ou si gaina si cine a crezt big-bang-u). eu cred da am o discutie in contradictoriu cu cineva si am ramas in pana de argumente. FUNDA!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ala e satanist. Dumnezeu exista daca nu ar exista atunci cand te rogi la el sa te ajute cu ceva de ce se implineste tot cea ce la-i rugat?, mai e sfanta lumina de la Ierusalim care apare printr-o minune si din cate stiu in primele momente nu te arde daca ti mana asupra ei, cand se sfintesc apele ele incep sa curga invers. Astea sunt dovezi clare ca exista asa ca pentru cei care se indoiesc sau nu cred in Dumnezeu nu mai tot vorbiti prosti Dumnezeu chiar exista.

| IsabellaC a răspuns:

Ai incredere in ce stii tu...roaga-te la Dumnezeu sa iti dea putere sa explici ce simti cu adevarat, daca ii explici chiar ceea ce ai simtit tu va ajunge mai repede mesajul...