| hgfdsa a întrebat:

TPU help me! Ce fel de mesaj ii pot da prietenului meu in care sa-i zic ca il iubesc? El mi-a mai trimis cateva mesaje de genul, foarte dragute si romantice. Vreau sa ii spun si eu lui ca il iubesc, dar nu stiu cum si prin ce mod.Va rog ajutati-ma!big grin

Răspuns Câştigător
| lolly a răspuns:

Cred ca ar fi mai bine sa le spui din inima, nu de pe net, poate cauta si el mesaje de genul si sa dea si el exact de acestea ar fi umilitor, lasa inima sa isi spuna cuvantul.

3 răspunsuri:
| KySyB3B3 a răspuns:

Stiu ca poate uneori sunt putin rautacioasa...alteori poate ma enervez destul de repede poate uneori sunt egoista, pentru ca nu vreau sa te impart cu nimeni, dar te iubesc! Din tot sufletelul meu.in care ai intrat fara sa ceri voie, si acum nu poti sa mai iesi. poate nu ti'am spus pana acum am asteptat momentu potrivith.dar te iubesc cu adevarat...E ok?love struck

| Bulina_4880 a răspuns:

• prin zambetele tale am invatat sa zambesc si prin lacrimile tale am invatat sa iubesc.Acum cuvintele tac. Stiu ca ti-am cerut prea mult. cum asi putea sa uit prima atingere.primul sarut

daca ti-e teama asculta-mi vocea ca te indruma si peste toate trecem impreuna. zambetul tau ca de copil nu se razbuna. ma face sa ma simt cea mai puternica cand te tin de mana!"

O masca de argint, un zambet Cuvinte goale mii si mii.Sa te iubesc nu-i greu deloc Eu tin la tine.tin cu foc!""

Chiar daca vor trece anii noi vom ramane la fel.a fost mereu aici langa mine nu o sa uit cate a facut pentru mine :*

Stiu ca fiecare dintre noi are un loc in rai, dar si acolo sus tot cu mine vreau sa stai!

bineinteles ca nu`i clar. oricum te iubessssc; x. | Ador sa am imaginea ta intiparita in minte Fredonand acelasi nume ce ma lasa fara cuvinte.; x"

| Mihneaioan1 a răspuns:

Pai ai putea sa ii trimiti niste mesaje fara sa te chinuii sa te gandestiwinking. Uite cum procedezi: folosesti cuvintele lui "cele care ti s-au parut romantice si dragute" si mai adauga si de la tine niste cuvinte ca sa nu isi dea seamawinkingwinkingwinking