| Raluca_6071 a întrebat:

Vreau niste porecle pentru numele Raluca happy. Dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| sellyyy a răspuns:

Raly, Ralu, Raluky, Ralukushu, Ral,... sper ca te-am ajutat:X:X:X... dai funditSsa?thinking:X

20 răspunsuri:
| traficanta a răspuns:

PucCa o. O

[Am eu una in clasa careia i se spune asa, o cheama Raluca]

Desi mai mult imi place numele de Raluca.

| Veve :X a răspuns:

Ralu :X asta`mi placebatting eyelashes
Laru (asta`i mai de copii mici care nmu`l pot pronunta pe ``r`` laughing )
Ralucush
Rali
Ralucutza

| lavynika a răspuns:

Ralu, Ralcii, Raluks, Ralucici, Ralucika, Ral, Rali

| Farcas a răspuns:

Ralu, Uca, Ramucahee hee, Ucutza

| ♥ Sorina a răspuns:

Hey!
Eu cunosc o fata Raluca. i se zicea Uca.si de la Uca.UKIS.im place farte mult Ukis.

Sper ca te-am ajutata happy
Bye!

| Bettt:) a răspuns:

Ralu, acular, cici, ralucci.

| Vero1996 a răspuns:

Rall, Uka, Rallucutz[a], Ralu

| alex_9936 a răspuns:

Eu care sunt intr-o clasa de 23 fete si 4 baieti, alint fetele punandu-le dupa nume, diminutivul "tziculicushica" gen Raluca - Ralucutziculicushica, Andreea - Andreutziculicushica laughing Mie imi par amuzante diminutivele astea ^_^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ralucii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ralulove struck.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rale
raly
raley
ralucii
rulu
acular

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si p mine ma cheama raluca si mai toata lumea imi zz uka uneori pucca gandeste-te ca poate poti face o porecla nice si din numele de familiewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.
eu is ralu :].
deci porecla mea e Ralux.
poti pune LuLa LuLu LuLy Uk. a Ral Ralu
Sper ca te-am ajutat
dai fundita;;] big hug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceao "all" eu sunt frumoasa pentru tptzi baieti ma numesc raluka de sigur si pentru fete raluxx...si pentru ca sunt atat de popular va imaginati cred?:*:*::X:X: besk Alin :X:tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ralu, rali, ralucuz, ralucuza si pe mine ma cheama raluca

| ralucaioana a răspuns:

Pe mine ma cheama tot Raluca si prieteni mei imi zic Rocky, Rallu, Ruby, Raluxx...
Sper ca te-am ajutat

| olyvyutza a răspuns:

Raky sau Rurulaughingwinking

| Raluky a răspuns:

Pai si pe mine ma cheama Raluca cam toata lumea imi spune Lula.
Funda? big grin

| Mcd_EmitzZw_1993 a răspuns:

Tzwk,Ralu

| Mcd_EmitzZw_1993 a răspuns:

Tzwk,Ralu,Rall,Raluuc,RalucutzZa