| L ι ѕѕ є η α ☮ a întrebat:

Vreau niste texte scurte si dargutse pe engleza love struck.
mersii :*
+ traducere! [Funda].

2 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună!
Uite în română :
-Bună, Cris!
-Bună, Andrew!
-Ai făcut tema la engleză?
-Am avut temă pentru acasă?
-Da, nu știai?
-Nu, cred că o să iau nota 3!
-Nu îți face griji, nu o să iei!
-Îmi fac tema acum!
-Nu, să nu îți faci, că daca te prinde o să iei o notă mai mică!
Băiatul a început să scrie, dar doamna de engleza a venit:
-Ce faci tinere? Îți faci tema?
-Nu, Nu!
-Dar ce faci atunci?
-Păi am uitat să îmi fac tema și de aia o fac acum!
-Daca nu îți făceai acum îți dădeam un 9! Dar acum că îți faci vei rămâne repetent!
Băiatul a rămas repetent, și a făcut mereu temele.
Și în engleză:
Hi, Cris!-Hi, Andrew! "You do English homework?-We had homework?" Yes, you did not know? "No, I think I'll take note 3! I do not worry, it will not get! theme-I do now! "No, do not you do that if you catch one to take a note below! boy began to write, but she came English: What do young man? you do homework? No, no! "But what then?-Well I forgot to do my theme and do that now!-If you were now you gave a 9! But now that you make will stay repeater!

| L ι ѕѕ є η α ☮ explică:

@ PhotoIsMyLife. n.am cerut un dialog pentru limba engleza. am cerut niste versuri din melodii, citate. cestiu eu straight face.