| makn a întrebat:

Vreau o idee despre o compunere "eu in oglinda". o idee despre cum as putea sa formulez, sa inchei. nu vreau nici ceva artistic dar nici o enumeratie banala. Help. am nevoie pana la 11:30 straight face

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Compunerea se vrea o analiza psihologica a eului constient.Sau daca ai timp, si al subconstientului.Sa nu enumeri aspecte legate de fizic, tema nu se abordeaza literar si metaforic.Incepe cu etapa copilariei si termina cu adolescenta