| Andybobo a întrebat:

Vreau o Lista de filme care sa contina,, Studenti, scolii, etc stiti voi sa fie mistoo. Primul venit primul servit l

Răspuns Câştigător
| stephanixx a răspuns:

Pai buna! as putea sa iti spun cateva super nu le-am vazut pe toate dar mi leau recomandat eurotrip, american pie 1, 2, 3, 4, 5,6,7,8 toate sunt bune, the devil wears prada, click, the girl next door, sexdrive, Alvin and the Chipmunks, daddy day care, jingle all the way, the sister, men girl sper ca o sa iti placa [funda love struck

| Andybobo explică (pentru stephanixx):

Mda. e o lista din care unele imi sunt cunoscute,, Dar meriti " Funda " ca ai rasp prima tongue

| stephanixx a răspuns (pentru Andybobo):

Mss love struck