| andrauta a întrebat:

Vreau o porecle plz.Ma cheama andra, ochi caprui, brunete...

Răspuns Câştigător
| DeeeaA a răspuns:

Porecla,porecla sau alint?
Porecle,alinturi - Bunicutza,|Sexoasa,Vrajitoare, Andrushklaughing astea sunt porecle. ceva ce tie nu iti place. puse aiurea
Bubulina,bulinuta,papusica,grasuta,aschii,purcica,ciulita,iepuras,babo,urato,Pichi, dui, Leustenia.nichita,Caprioara
Floricica
Papusica
Ursulet
Porumbita
Pasarica
Minciunica
Portocala
Craiasa,BeBe

KidoO

Tzupy

BOoDoO

Reduchta

MiriapoD

Nebunatik

YePe,Pisy",Turturica,Trottinella,Stropinnella,Brettonella,Bubu,Coco,Deeu,Naparca,clonca,cioanta,Pufulici,RONTZY,Laady biloo,Lollipop,pitixx:X,Tweety,Rada-rada,pestishor, brotacel,cipita,meebo, muzzy,lolla,Pinky.,big mama,balena rica(daca esti grasutza),trixxie,sharpea, Pitik
Zozole [zozo]
Ciufulita =]]
bunny [ iepure], Yoyo
veve
shtein [shtain]
pupoo
vasiliiii

FUNDA?

4 răspunsuri:
| mamasita00 a răspuns:

Andrette

| razvan_3732 a răspuns:

Andronele Brunus tongue

| ILINCA_8854 a răspuns:

Brunetocica!(e in rusa)happy

| GeOrGy2110 a răspuns:

Andre, Andrutza, Andrutzica, Andy