| beatbox97alex a întrebat:

Avand in vedere ca vine vacanta de vara vreau sa ma apuc serios de sala.In 3 luni o sa se puna ceva pe mine?

4 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Cu mentalitatea asta, cel mai probabil nu o sa se puna nimic.

Sala nu se face cateva luni cand iti aduci aminte si dupa aia pauza alte cateva luni. Sala si sportul in general trebuie sa devina un stil de viata, daca doresti rezultate.

| Laurretta a răspuns:

Depindein care zone te concentreziwinking

| comsacodrut a răspuns:

Nu cred in trei luni. Poate in 4-5 luni cam asa, poate doar daca vei avea si grija de alimentatie

| adrianpolice a răspuns:

Salut! In 3 luni nu cred...da in vreo 5-6 se vor vedea rezultate bune, daca zici ca te apuci serios, si ai grija si la alimentatiewinking succes happy.