| Valeria_Micleuşanu_1993 a întrebat:

Vreau pareri de la voi...referitor la blogul de mai jos
P. S. scuze de categorie :)
http://valeriamicleusanu.blogspot.com/

2 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Aceleasi platitudini feminine, poeziiiii, floricuteeeeee, movuliiuuuuu, rozaliuuuuu, bla blaaaaauri. Scrie un blog serios cu insemnari nu ameteli artistice, sau scrie ameteli artistice da sa n-ai pretentia sa ti-l catalogheze cineva drept blog, ca blogging-ul nu e serata de poezie.

| TM6524 a răspuns:

Stii ca nu ai voie sa faci publicitate vreunui site prin intermediul TPU nici prin cel mai subtil mod? PS: Asta e cel mai frecvent pretext...