| Valeria_Micleuşanu_1993 a întrebat:

Vreau si eu de la voi niste pareri despre noua mea creatie
http://valeriamicleusanu.blogspot.com/

Răspuns Câştigător
| Stefy200 a răspuns:

Pai avand in vedere ca este o poezie incearca s-o transformi in poveste caci nu are rima si am citit ca poezia fara rima doar alcatuita din expresii frumoasa este ca estele in apa fara mancare...intelegi? in rest este superba! mi-a trezit amintiri placute si mai putin in trecutul verii ce a fugit.dar asta nu conteaza acum! succes in continuare!

| Valeria_Micleuşanu_1993 explică (pentru Stefy200):

Am si poezii cu rima, insa nu cred ca rima conteaza.Am scris ce am simtit. Multumescpentru sfat si pentru aprecieriwinking

2 răspunsuri:
| Stefy200 a răspuns:

~cu placere~