| Valeria_Micleuşanu_1993 a întrebat:

Am facut ceva schimbari, blogul are doar 9 zile.Astept pareri multumesc :)
http://valeriamicleusanu.blogspot.com/

Răspuns Câştigător
| LupulDeFoc a răspuns:

Foarte frumos, eu am facut unul intr-un an si nici acum nu e macar 5%din blogu tau, m-am uitat la o poezie (asta cred ca e)dar nu prea rimeaza totusi compui foarte frumos si mai presus de toate ai talent si inspiratie.Dar ce mai pot sa spun? As mai spune ceva dar nu stiu ce fiindca am ramas fara cuvinte.

| Valeria_Micleuşanu_1993 explică (pentru LupulDeFoc):

am multe poezii cu rime,aceasta e prima fara rima si e din suflet,e ce gindesc, ce simt, iar sentimentele de rima nu au nevoie...multumesc mult pentru aprecierewinking

1 răspuns: