| AdeElLl a întrebat:

Vreau pur si simplu sa imi blochez emotiile, sa nu mai plang de exemplu a tipat tata la mine si am inceput sa plang ce sa fac sa nu mai plang

3 răspunsuri:
| euzictutaci a răspuns:

Buna kiss! Problema ta este ca esti cam emotiva! Incearca sa te gandesti ca acest lucru iti face numai rau si nu`ti aduce deci, nici`un folos; dupa care incearca sa te lupti cu tine insuti ca sa depasesti aceasta stare! Succes kiss! fundita?! puppy dog eyespuppy dog eyeslove struck

| DureX93 a răspuns:

Trebuie doar sa te controlezi si sa fii mai puternica... daca se inrautateste situatia si tipa cineva la tine fii tu insuti si nu-ti scapa controlul. Daca ai ambitie si curaj nu o sa mai fie nevoie sa plangi. :*

| GabytzaPapusika a răspuns:

Pai nu poti face nimic in privinta aceasta... asa esti tu mai sensibila. de ex. si eu sunt asa plang deshappy dar stai linistita nu o sa mai fi asa mai tarziu :*