| pretzel a întrebat:

Vreau raspunsuri de la baieti! :DSalut! Peste o saptamana este o petrecere a unei prietene si fiecare trebuie sa vina ca de haloween a zis ea...( adica fiecare in altceva) eu m-am gandit ca ar fi bine sa imi iau o rochie neagra mulata si scurta cu pantofi negri cu tok inalt si niste aripi negre.( ideea mea este de a fi un inger "negru" dar tot in acelasi timp si sexy) sunt satena si ma gandeam sa imi fac (nu cu permanent ) suvite blonde si sa imi pun extensiii.intrebarea mea este daca ar merge sa merg asa. m-am inspirat din videoclipul acesta:

http://www.youtube.com/watch?v=FnSbpPXlmvo&feature=avmsc 2

sau cam asa:

http://www.shoppingblog.com/pics/ashley_tisdale_angel_cr ank_it_up.jpg

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Suna bine. Dar merge mai bine cum spune si Revenge suvite albastre sau rosu spre violet. Nu blonde.

| GeorgeRadu a răspuns:

Super tare big grin, seamana cu Miley Cyrus-can't be tamed doar aripile diferahee hee

| CuppiDoon a răspuns:

Ai vazut filmul avatar, incearca sa te imbraci ca un personaj din ala.

| AnneXp a răspuns:

Imi place foarte mult tinuta!:X
Faza cu suvitele e super!
Merge!
O sa fii cea mai sexywinking!

Sorry ca nu sunt baiat, dar asta e parerea meabig grin!

| Revenge a răspuns:

Hmm cizme cu tocuri pana la genunchi, si ciorapi de plasa ar fi mai OK, deoarece te face mai goth, si eu zic mai sexy thinking si in loc de suvite blonde mie mi-ar placea suvite albastre, sau roshcate tongue