| Ghostyy321 a întrebat:

Vreau rekturi pentru baieti!
P.s sa fie urate

Răspuns Câştigător
| devilshelp a răspuns:

Iti plange capul dupa creier
Am uitat sa rad. Stai sa ma uit din nou la fata ta.
Daca cainele meu ar avea fata ta i-as rade fundul si l-as invata sa mearga invers.
Oglinzile nu vorbesc, dar din fericire pentru tine nici nu rad.
Degetul meu mijlociu are o erectie de fiecare data cand te vede.
Astea ar fi pentru cand un baiat iti zice "Sa-mi sugi ****":
1) Stai sa-mi aduc microscopul
2) Scuze, mama mi-a zis sa nu bag lucurui atat de mici in gura ca poate ma inec cu ele
Sa nu crezi ca sunt nervoasa pentru ca sunt pe ciclu, altfel si eu voi crede ca esti mort cand tu dormi si te voi ingropa in curtea din spate.
Daca mai vrei spune-mi pentru ce jigniri (ex. "Esti proasta" etc)

| anonim_4396 a răspuns (pentru devilshelp):

Cel mai mare „rekt" pentru cineva este... să-l ignori.
E, pur și simplu, distructiv.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu existã, te uiti observi, analizezi si vorbesti ce nu ti se pare normal la el.

| Kerre a răspuns:

Sunt multe rekt-uri ce le poti "adresa" unui baiat dar eu iti sugerez sa improvizezi.