| Park1Suin a întrebat:

Daca as fi la Hogwarts, care casa mi s-ar potrivi? Exista un test online?

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| iflirius a răspuns:

Bună! Fă-ți cont pe www.pottermore.com, e un site superb creeat de J.K Rowling, unde ești în pielea lui Harry Potter, faci cumpărături de pe Aleea Diagon, ești sortat la o casă, îți cumperi bagheta, tot printr-un test, colecționezi broaște de ciocolată, îți cumperi chestii cu galeoni etc. E foarte fain, intră și o să vezi. Baftă!

| Park1Suin explică (pentru iflirius):

Am inrtat si am acount.Dar habar nu am cum sa fac.