| LadyDeny a întrebat:

Vreau sa activez o optiune cu 4 euro credit in Orange, la ce nr sun/cum procedez?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai cu minute Orange si SMS-uri sau minute Orange si minute nationale la 3 sau 4 euro. Mai mult, costa mai mult. Alege si te lamuresc cum sa faci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*100#, 6, 1 pentru 600 min in retea si 20 min nationale la 4 euro.
*100#, 6, 5, 2 pentru 50 min nationale si internationale (fix) si 25 SMS-uri nationale cu 3 euro.

| bobo37 a răspuns (pentru anonim_4396):

Optiunea cu 4 euro nu mai exista

| Zatharra a răspuns:

*100# apoi îți apare o listă. Opțiunile sunt la cifra 6.Mai departe cred că te descurci.

| LadyDeny explică (pentru Zatharra):

Eu am nevoie de o optiune si cu min si cu sms si sa coste doar 4 euro, nu merge eu nu gasesc ce imi trebuie incearca tu cum mi-ai zis si zi-mi daca la tine merge sau fi mai clar

| Andrey_Andrey_1999_CDsZ a răspuns:

Păi suni gratuit la *100#, apoi dai pe numărul 3(Opțiuni), apoi dai pe numărul 1(Opțiuni cu minute), apoi dai pe 6(alte opțiuni) și acolo găsești opțiunea cu 4€ credit, dar mai este și cu 1€ credit nelimitat min/sms în rețea valabile 15 zile... Baftă!