| Sergiuvaly a întrebat:

Vreau sa adresez o intrebar fetelor. Voua va pasa de profilul de fb al baietilor cu care va vedeti? De exemplu daca baiatul respectiv are o singura poza, aia fiind de profil sau nu are multi prieteni veti renunta sa iesiti cu el chiar daca initial cand v-ati intalnit vi s-a parut dragut? Il veti considera,, antisocial"? Stiu ca la multe fete le plac baietii petrecareti...Eu de exemplu am poze cu baietii in club unde ne distram, cu berile in mana dar nu as dori sa postez astfel de poze pentru ca mi se par penibile.Ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Cσcσ a răspuns:

Salut!
Nu cred ca profilul de Facebook este un criteriu care conteaza, cel putin pentru mine nu conteaza. Am observat ca restul fetelor sunt innebunite de baietii cu mii de urmaritori si like-uri pe facebook. Dar profilul lor de Facebook poate fi departe de realitate. In fine, este problema lor.
Consider ca fiecare baiat are personalitatea si farmecul lui. Nu toti "vrajesc" fetele la fel.
Nic eu nu postez poze pe Facebook. Iar daca tie nu iti place sa apari in "publicul fb" cu asemenea poze, n-o face. Poate ai in lista profesori, rude. Ce o sa spuna atunci cand o sa te vada in club si cu berea in mana?
Calm down! Fii tu insuti si lasa Facebook-ul pentru persoanele care aspira spre atentia altor persoane. Conteaza realitatea si cine esti tu cu adevarat. happy
Succes!

5 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Prietenul meu are 139 de prieteni, 2 poze cu el în care oricum nu i se vede mutra, a șăruit el câteva chestii interesante din an în paște și să zicem c-a dat like la câteva pagini interesante.

Umm, până acuma, când m-am uitat, n-am știu lucrurile astea pentru că nu m-au interesat și cu atât mai puțin, nu m-au împiedicat să-l descopăr așa cum e și să-l iubesc.
Deci, cred că n-ar trebui să fie facebook ceva după care să-ți alegi iubit/ă sau să judeci un om.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu, contul de facebook, n-are vreo legătură cu omul care ești.

| ksuper31 a răspuns:

La dracu cu facebook-ul!
Doar fii tu însuti!
Eu am 2 poze cu mine in care abia mi se vede faţa.
Tu doar ai încredere în tine şi aia îi!
Succes în viaţă, prietene!

| MariaMary122333 a răspuns:

Sincer conturile de facebook care au o singura poza, par sa fie create la misto, poza fiind luata de pe net.
Daca poza e a ta, si cineva te place, iesiti si asa e super. Iese totul foarte bine.
Concluzia e ca e foarte bine sa ai poze foarte serioase, nu sa postezi prostii si de-astea. Fii serios si prin poze si prin limbaj si asa atragi fetele.

| OohAnamaria a răspuns:

Nu prea imi pasa de profilul de facebook al baietilor, dar nu-mi place daca posteaza chestii neserioase, prostii.Si ce daca are numai o poza? Asa am si eu si multi baieti vor sa intre in conversatie cu mine.Ma intereseaza ce e in spatele pozelor, in viata reala. Daca mi s-a parut dragut, nu ma intereseaza contul lui de facebook, ci felul lui de- fi.