| xFakeSmilex a întrebat:

Vreau sa aflu cum se numeste melodia de la filmul "Tocilarul fermecator" (de pe Disney Channel), atunci cand Dylan (fata din rolul principal) se duce la bal. Exact cand intra se aude o melodie ritmata.

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Asta e tot ce am gasit: http://www.youtube.com/watch?v=rM4it3PR-O0 probabil este o melodie facuta special pentru episodul ala din Tocilarul Fermecator, am cautat-o si dupa versuri dar nu e nimic.

1 răspuns:
| DJMikeGMC a răspuns:

Ia-ti pe telefon shazam si fa cu ala sa iti detecteze melodia