| sweetkidd a întrebat:

VREAU SA AM ANOREXIE! nu ma intereseaza sa slabesc sanatos...in oglinda ma vad cat o balena.nu ma intereseaza, lasa ca ma las, numai sa ma vad slaba, nu mai intereseaza slabitul sanatos si sportu mananc si degetul in gathappylasa ca nu sunt asa proasta sa ma vad in oglina ca sunt slaba si in oglinda grasa...tot ce o sa mananc o sa vars, nu ma intereseaza.nu ma intereseaza ca e o boala psihica. e bine? nu vreau sa SLABESC SANATOS si prin ANOREXIE

Răspuns Câştigător
| beautifulkiss a răspuns:

Buna fara suparare, dar ceea ce ai spus acum e nebunie curata. Femeile anorexice isi doresc sa fie mai grasute, perfecte si tu vrei sa fi anorexica? Anorexia=moare lenta.Asa ca mai gandeste-te.Banuiesc ca tu vrei sa slabesti asa batand din palme.Depunde putin efort fizic, mananca sanatos si o sa slabesti.Dar trebuie sa misti un deget. Poate am parut putin dura, dar asta e adevarul.Numai bine.

7 răspunsuri:
| Fillaide a răspuns:

Vrei sa fii anorexica? Te-ai gandit bine?

Adica vrei sa arati asa:

http://www.google.md/......tp?/imgres

Tu nu realizezi ce spui/scrii.
Inteleg ca vrei sa slabesti, dar asta nu inseamna ca trebuie sa fii neaparat anorexica.

Mai bine apuca-te de sport intensiv si peste cateva luni o sa ne multumesti.

| uN23 a răspuns:

Daca vrei sa fii anorexica si sa nu ajugi decat pana pe la 25 de ani este problema ta. Si in plus crezi ca daca o sa cataresti 30 de kg imbracata o sa arati mai bine? happy

| AdamBlack a răspuns:

Nu esti proasta sa te vezi slaba in oglinda si in oglinda grasa?
tu mimezi acum Anorexia,?oh go on
Live your life! straight face

Răspuns utilizator avertizat
| LuckyClover a răspuns:

Sa sti ca anorexia ucide. Organismul se distruge pe zi ce trece, se poate produce si infarct. Ea este chiar un fel de boala psihica manifestata prin obsesia de a slabi.
Deci in concluzie tie ti so urat de viata asta, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Știi că prin anorexie mori și că e incurabilă?

Păi închide-te într-o cameră goală și nu mânca absolut nimic, vomită tot. Mori de foame.

Văi, mare ți-e grădină, Doamne!

| Spenchiu_Cosmina_1997 a răspuns:

Nu cred ca îți dai seama ce zici...
Sa fi anorexie foarte greu. E greu să nu poți mânca nimic, să te simți mereu slăbit.
Crede-ma stiu ce zic, daca așa te-a lăsat Dumnezeu accepta, nu există leac pentru anorexie!