| ζøvع a întrebat:

Vreau sa castig un laptop toshiba dar pentru asta trebuie sa dati un simplu clik :cine vrea sa ma ajute sa imi trimita un sms privat si ii trimit linkul; pentru ca daca il postez aici nu il v-a arata. App am nevoie de 1997 de oameni care sa dea clik pe acel link, pls ajutati-ma! Daca doriti puteti si dumneavoastra sa va inscrieti la acel concurs, mai multe detalii prin sms private! App daca dati de mai multe ori(o data la 24 de ore) si tineti minte de cate ori ati dat clik eu voi da fundita la cel/cea care are mai mule zile in care a dat clik pe acel link!

1 răspuns:
| Smile94 a răspuns:

Sincer nu stiu cum vei da in fiecare zi cate o funda dar si fara ea da-mi linkul sa te votez