| IoanaBogdana a întrebat:

Vreau sa citesc si eu cartea "miles to go" de miley cyrus dar nu a fost publicata in romania. stie cineva vreun site unde pot sa citesc cartea? nu are nicio importanta daca e in engleza. nu-mi pasa. important este sa fie cartea integrala. va rog ajutati-ma, dau fundoi!

8 răspunsuri:
| Dorinel a răspuns:

Sincer eu n'o sa ma apuc sa citesc vreodata o carte scrisa de o persoana de o varsta cu mine.
Sunt unii autori cu o varsta, cu o cultura generala foarte bogata care doresc sa-ti transmita prin respectiva carte ceva, sa inveti ceva.
Dar de la una de 17-18 ani ce mesaj poate ea transmite? Sincer eu unu cred ca sunt fite de vedeta.

| IoanaBogdana explică:

Oh doamne! ce va pasa voua ce citesc eu? eu doar am intrebat daca stiti de unde o pot citi. de ce v-ati mai obosit sa raspundeti daca nu aveti nimic interesant de impartasit? mie imi place aceasta cantareata si aceasta carte este una autobiografica si pe mine ma intereseaza. chiar nu-mi pasa parerea voastra!

| IoanaBogdana explică:

Dc va mai obositi sa rasp? ca sa nu fie asta o intrebare fara rasp? lasati loc pentru. cei care chiar vor sa ajute.

| fCD a răspuns:

@Dorinel Bine punctathappy
Fani. care nu se uita decat la cat de scump o fi rimelul ei. happy

| Betyyyy a răspuns:

Daca nu-ti pasa parerea lor atunci dc ai mai pus aceasta intrebare? si nu trebuie sa te infurii asa ca nu ti-a dat nimeni in cap...calma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

straight face...ai ce invata de la ea, a trecut prin niste momente importante si dificile, ca sa ajunga unde e acustraight face

happy eu am luat cartea din diverta, dar o poti gasi si in carefour sau magazinele astea mari:*

| aana a răspuns:

Buna:*...nu te infuria pe ei...nu stiu ce vb si rad de sentimentele altora.cunosc multi oameni de-astia, vedeti de treaba :D! Si eu am cautat-o pe fff multe siteuri de downlodat, dar nu am gasit-o

daca vrei s-o cumperi o gasesti pe http://www.amazon.com/Miles-Go-Miley-Cyrus/dp/B003UYV1PG/ref=sr_1_1? s=books&ie=UTF8&qid=1290181666&sr=1-1 si acolo poti si sa-i citesti inceputul la "look inside". Sper sa apara si in rom in scurt timp. Sper ca ti-a fost de ajutor :*:*:X