| rebeca_5838 a întrebat:

Vreau sa dau comanda la avon din catalogul 8 miercuri, adica pe 19.05,sau pe 18.05. Pot? E urgent! Va rog. expresss vreau so dau

6 răspunsuri:
| andreeaw a răspuns:

Numai daca esti trendsetter, sau daca dai comanda unui trendsetter, altfel, prima comanda din c8 se face joi, 27 mai 2010

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe www.avoncosmetics.ro si iti pui comanda pe adresa ta.Trebuie sa treci peste niste etape.Ai grija! team pupat:P:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Catalogul 9 il gasesti la trendsetteri acum si poti pune comanda, iar pe siteul avon reprezentanti poti pune comanda din catalogul 7. ty ty

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa comanzi eu sunt reprezentantbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da
sa o puna