| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa dau la facultatea de medicina, apoi sa aleg specializarea medicina legala. Va rog sa imi spuneti daca trebuie sa fac si facultatea de drept, si cati ani de facultate sunt cu totul happy Multumesc

Răspuns Câştigător
| Oci_Eugen_1992 a răspuns:

Nu trebuie sa mergi la drept... e sufucienta medicina legala, acolo vei invata tot ce ai nevoie pentru meseria asta, legat de ani... nu stiu sa iti spun, consulta situl facultatii, acolo gasesti toate informatiile. Bafta