| mariiicrisss a întrebat:

Vreau sa dorm la o prietena si nu cred ca ma lasa mama cum sa o fac sa ma lase?

Răspuns Câştigător
| Methaallaid a răspuns:

Încercarea moarte n-are. Convinge-ți mama că ești destul de "cuminte" și responsabilă ca să dormi o noapte la acea prietenă. Spune-i că o vei suna și va fi tot ok, așa am convins-o și eu pe a mea.

4 răspunsuri:
| Maxim96 a răspuns:

Incearca sa o convingi cu cuvinte dulci.

| ghorghe123 a răspuns:

Daca esti baiat cred ca mama ta are putina dreptate dar daca esti fata nu vad ce ar putea sa se intample.Eu pot sa dorm si in sant si nu ma intreaba nimeni nimiclaughingIdeea este ca ar trebui sa pui problema altcumva!

| mariiicrisss explică:

Va multumesc tuturor o sa incerc

| pinksoul a răspuns:

Spune-i prietenii tale sa vorbeasca cu mama ta. poate asa o convinge.