| XXPysykkLove a întrebat:

Cum il conving pe tata sa ma lase sa dorm la o prietena? sad Mama ma lasa dar tata in niciun caz. Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| ριтιкaa1998 a răspuns:

Buna kiss!
Interesant...mama te lasa,tatal nu te lasa! Pai ce ar fi sa o inviti pe prietena asta a ta la tine acasa,pentru a o cunoaste si tatal tau mai bine? Spune-i ca parintii ei sunt de treaba,sau cand vine ea la tine sa ii spuna chiar ea despre familia ei. Dai numarul de telefon al parintilor ei tatalui tau,in caz de ceva si spune-i ca o sa-l tii mereu la curent si-l vei suna din ora-n ora!
Poti incerca si cu ajutorul mamei, sa vorbeasca ea cu el si sa-l convinga ca nu-i atat de rau ce urmeaza sa faceti voi acolo.
Dar daca chiar nu o sa vrea orice ai face, nu ai ce sa faci, decat sa astepti sa mai cresti putin.
Bafta! Fundita?
Pa, pa! ♥

1 răspuns:
| Mexx99 a răspuns:

Spune-i ca poate sa aiba incredere in tine! Invit-o pe prietena respectiva acasa ca sa o cunoasca, daca o cunoaste si are ceva cu ea, vorbeste cu el despre asta.Da-i nr de telefon de la parintii ei si promite-i ca il vei suna in fiecare ora! Bafta:*