| UnSimpluRoman a întrebat:

Vreau sa downloadez ceva si imi apare asa : https://imgur.com/jtpLs24 ce pot face?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vrei sa downloadezi ceva privat din google drive si ai nevoie ca autorul sa iti dea acces

| UnSimpluRoman explică (pentru suntserios):

Hmmm...daca e asa nu ma astept sa primesc aprobarea...infine cred ca o sa vad in engleza

| retion a răspuns:

Cel mai probabil saitul de pe care descarci este programat să permită accesul doar unor persoane ( de cele mai multe ori trebuie să ai o anumită app instalată ).
Dar sunt si alte posibilități :
-saitul să nu mai opereze
-sistemul să nu fie compatibil
- etc.

| UnSimpluRoman explică (pentru retion):

Renunt atunci.,.

| retion a răspuns (pentru UnSimpluRoman):

Ce vrei să descarci mai exact?

| UnSimpluRoman explică (pentru retion):

Un Volum de manga de la cap 1-100, 101-200...etc dar tot nu merge si am citit in engleza pana acum.