| raduspace10 a întrebat:

Vreau sa fac o filmare, nu conteaza in ce locatie ( pentru ca filmarea ar consta doar in transmiterea unui mesaj ). Ideea este ca vreau sa fac filmarea acum, si sa o arat unei persoane peste cateva luni. Pe scurt, vreau cumva sa pot asigura prin locatie/ alte detalii persoana respectiva ca acea filmare, acel mesaj este cu adevarat inregistrat la data la care am spus ca a fost inregistrat, ca nu am facut eu setari la data de pe telefon si a fost inregistrat mai tarziu sau ceva. Cum pot sa fac ca sa fie practic incontestabila data filmarii. Zisai, nu conteaza locatia.

3 răspunsuri:
| Fleiby a răspuns:

Stii filmarile alea vechi din anii 90-2000? Alea pe care scrie mare data si ora la care e facut videoclipul? Cred ca e si pe google play o aplicatie care pune data pe video se cheama vhs old camera sau ceva de genul.

| raduspace10 explică (pentru Fleiby):

Pai da, dar eu vreau sa pot asigura 100% persoana respectiva ca aia e data reala, nu ca am modificat eu data din telefon. Ma gandisem sa ma duc la vreo pancarda care sa afiseze data si ora in oras... da aparent nu avem asa ceva. Ca aia nu poate fi trucata.

| Fleiby a răspuns (pentru raduspace10):

Nu stiu, dude. Nu imi vine nici un mod in cap prin care sa modifici data aratata pe clip.