| kimmi95 a întrebat:

Vreau sa fac un articol pentru revista scolii? idei?
dau fundooi; x!

3 răspunsuri:
| Buuff a răspuns:

Pai ...eu am facut cam din astea:
nebunia pentru moda
atragerea pentru droguri la varsta noastra
fast-foodul in ziua de azi
ceva despre muzica.nu stiujthinking informatii interesante
obsesia pentru filme...
nu stiu fa ceva intersant despre vedete droguri barfe imbarcaminte...care chiar sa-i intereseze pe copii/adolescentii din ziua de azi :X

| Metaloco a răspuns:

Fa despre un eveniment de la u din oras

| Emanon2011 a răspuns:

Poti sa faci o compunere sau o poezie(daca iti place sau te pricepi) ce mi-a venit in minte acum a fost cartierul de pe luna; sa scrii despre un concurs, despre un profesor( de obicei favoritul); de ce nu, sa scrii despre o carte(mai faci si tu reclama happy}; faci un desen de o pagina (cel putin cam asa fac eu); sa pui diverse intrebari elevilor in legatura cu ce ar mai trebui prin scoala sau parerea despre un anumit profesor/lucru/obicei; sa scrii despre o excursie a ta cu colegii(sa pui si niste poze amuzante); sa scrii despre un autor(pictisitor dupa parerea mea); sa faci un top cele mai tari filme/jocuri/melodii/actori (sincer n-am vazut niciodata vreun top prin revista scolii); sau poti sa pui sfaturi pentru frumusete/cosmetica; test de temperament/ce culoare esti, in general teste haioase; sper ca aceste idei sa-ti fie de ajutor