| Breakingthehabittonight a întrebat:

- vreau sa fiu mai inalta! - aveti ceva idei cum pot face asta. exercitii si etc. [am nevoie si de un timp asa macar orientativ ca, daca nu am nici o limita nici nu ma apuc ]
nu imi spuneti sa ma apuc de handball sau volei pentru ca am facut inot cativa ani si nu mai vreau sport,macar o vreme happy

- soo, idei?

1 răspuns:
| ancaval a răspuns:

Eu vreau sa fiu mica laughing Nu prea avem ce face,decat sa ne acceptam asa cum suntem, sa stii ca fiecare e frumos in felul lui, inalt, mic, slb, gras.Toti avem ceva special, lasa ca pana la 20 ani, ai timp sa cresti, nu te stresa.

Numai bine!