| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa fiu o persoana pura la chip...frumoasa cum spun alti.Am ajuns sa invidiez fete, sa plang pentru ca nu sunt ca ele. Cand ma uit in oglinda parca vad o spereietoare. Am ochii caprui-verziu mari toata lumea imi zice ca sunt frumosi dar nu e de ajuns. Am pete pe fata spate si piept, am mustata si sprancenele grose. Vreau sa stiu ce as putea face sa am un chip luminos ca de bebe nou nascut. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Cccccccccccccorina a răspuns:

Mergi la un cosmetician 5 lei sprancenele si inca vreo5 mustata. apooi te ingrijesti tu acasa. iar cu petele nu stiu ce`i de facutthinking intreaba un dermatolog.pentru ati recomanda creme. Iar apoi aranjeaza`ti si tu parul putin da`i mai multa atentie, foloseste un rimel pentru a`ti evidentia putin ochii si un gloss (pentru la scoala) in rest te poti si machea putinhappySucces

4 răspunsuri:
| Marynna a răspuns:

In primul rand trebuie sa iti schimbi parerea despre tine pentru ca orice ti-ai face daca tu ai o parere proasta despre tine, tu tot urata o sa te vezi. iar cu sprancenele si mustata se rezolva. te pensezi si te epilezi cu ceara.si eu imi iau mustata de vreo 2 ani si deja a inceput sa mi se rareasca, cred ca in vreo 2 ani o sa scap de ea.

si iti mai spun un lucru, nu numai frumusetea fizica conteaza, conteaza mai mult frumusetea interioarawinking

| BUFU_7128 a răspuns:

Sa te pensezi, sa iti dai cu fond de ten, sa iti iei mustata cu ceara, tu crezi ca toate fetele sunt frumoasa naturale? uitate la ele si vei observa ca ele fac ce am spus eutongue

| MrMmmiiikkkyyy a răspuns:

Du-te la un cosmetician pentru mustata si sprancene.Pentru pete. poti consulta un dematolog...Si in rest ai putea sa te machezi si sa faci ceva la par puppy dog eyes Mult succes!

| Scarlettt a răspuns:

In intrebarea asta ziceai ca esti frumoasa :)) :)) :http://www.tpu.ro/......i-sa-stea/ ) imi vine sa te *** nu alta ma copil'o :|