| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa formez o trupa de hip hop pana acum sunt doar eu cu o fata si nu prea avem idei ne place foarte mult sa dansam dar nu stiam sa facem o coregrafie... daca ma puteti ajuta scrieti cat mai multe idei va rog frumoss...nu va bateti joc

Răspuns Câştigător
| aGviLa a răspuns:

Pentru prima data gasiti un loc unde sa exersati dansul si incercati de la 3 oameni in sus! 2 oameni pe putin naspa, cu cat mai multi cu atat mai cool. Pace!

3 răspunsuri:
| AnaEindragostita a răspuns:

Eu stiu hip hop si am 11 ani :X:X e cel mai tare hip hop-ul :X:X:X cool

| Flory_9160 a răspuns:

Id meu:fetitzaqufitzee

| ManuelaC a răspuns:

Buna si eu sunt pasionata de dans, te-as putea ajuta da'mi id de mess :p