| Eduard_6856 a întrebat:

Vreau sa hostez un server de samp gratuit cum fac? urgent plzzzzzzzz

4 răspunsuri:
| Ionut a răspuns:

Nu exista host gratuit, adica exista dar nimeni nu cred ca ar fi de acord sa tina PC-ul deschis gratis in favorul tau happy funda?

| NoBoDy_7286 a răspuns:

Raspunsul nu stiu se accepta sau mai bine nul dadeam?
intreaba pe cineva care a mai facut si cerei ajutorul
sau cauta un tutorial pe net
sper ca te-am ajutat :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai iti hostez eu un server adauga id de mess roberto_125 si discutam noi dar nu iti hostez gratuit.

| BoNeAeDy a răspuns:

Salut stiu ca intrebarea asta e vechea dar este o posibilitate de hosting gratuit (cu hamachi).Dar faza este ca ai decat 5 sloturi