| Albinuța767 a întrebat:

Vreau sa îi dau mesaj lui,, bongo" stiu e cu plată. Dar dacă nu sunt cu abonament tot mi se face cost sau ceva de genul? Trebuie sa plătesc ceva?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da crezi ca daca esti pe credit gata, e gratuit? Iti ia din credit daca ai, daca n-ai, nu merge sa trimiti.

| T0T a răspuns:

O metodă mai bună de a îți irosii banii nu ai găsit albinuțo?

| Nemessys a răspuns:

Si uite asa se castiga bani de pe prostia altora...
(fara suparare). Dar. chiar trebuie sa-i trimiti neaparat un mesaj? Cauta horoscopul pe net si aia e o prostie dar macar e free big grin

| Albinuța767 explică (pentru Nemessys):

Faza e că toți se lauda cu bongo-ul ăsta. Si pe mine ma mânca unde ca sa dau si eu.

| Nemessys a răspuns (pentru Albinuța767):

Daca restul' sunt prosti, asta nu inseamna ca trebuie sa fii si tu big grin. Fii diferita. tongue

| Raniaa a răspuns:

Îți ia din credit, dacă nu ai nu merge.
Bongo, nu citește-n stele pe de-a moca.

| alexwahl a răspuns:

Poti sa imi dai mesaj mie. Ceea ce costa bani pe prepaid, costa si pe abonament.