| Rudd a întrebat:

Vreau sa ii fac cadou prietenei mele de ziua ei un lantisor cu initiala. Dar intrebarea e: cu initiala ei, adica D [Diana]sau cu initiala mea R [Rudy]va roog ajutati-ma pls dau funda.

9 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Pai cu initiala ei D, e doar pr ta nu e iubita ca sai dai cu initiala ta.dar daca sunteti asa bune pr si nedespartite poti sa-i dai si initiala tahappy

| LoveJames a răspuns:

Ar fi mai frumos initiala ta...ia-r aduce mereu aminte de numele tau

| DizzyBulinute a răspuns:

Cu d

| myru_6393 a răspuns:

Cu initiala ei big grin

| hauszz a răspuns:

Eu zic sa fie ceva combinat sa le aiba pe amd2:X ar fi foarte dragut o sa-si aduca aminte si de tine. Si eu am primit cadou de la cineva ffff drag un lantuc cu numele ei in egipteana nu ma pot dezlipi de el:X pentru ca e mamablushing

| Rudd explică:

Pai...Sunt baiat si e iubita mea...happy

| ioanaalexandra a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa ii iei lantisorul cu initiala ei adica asa ar fi frumos si eu am fost in situatia asta si prietenelei mele i-am cumparat un lantisor cu initiala numelui ei.

| Collorix a răspuns:

Ar trebui sa faci cu intiala ta, deoarece vrei sa il pastreze ca amintire de la tine asa ca cel mai bine e sa faci cu initiala ta ca sa isi aduca aminte de tine; x! funditapuppy dog eyes

| Collorix a răspuns:

Din experienta iti spun ca ar trebui sa ii faci cu initiala tha; Xiubitha tha ar fi incantatatongue