| xvxxnnns a întrebat:

Salut,pe 30 noiembrie e ziua de nume al prietenei mele, cam ce cadou sa-i iau? eu ma gandeam la un trandafir si un lantisor de aur cu initiala mea, spuneti-mi si voi, dau funda!

Răspuns Câştigător
| kandaraki a răspuns:

Ce varsta aveti? daca sunteti mici, ma refer la 18-21 ani, atunci nu ii lua lantisor de aur, ci unul de argint, si nu cu initiala ta dar cu a ei.

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ideea nu este rea dar renunta la medalionul de la lantisor si adauga o pereche de cercei. Tot din aur.

| Eastwood a răspuns:

Ar fi ok si ceea ce spui tu, sau : O poza in rama cu voi 2, aranjata frumos!winking

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Recomand doar trandafir si o masa draguta.De ziua ei poti sa o surprinzi material mai mult.

| devil32angel23 a răspuns:

Ai putea sa i cumperi un inel de logodna sa o ceri in casatorie si un buchet dr trandafiri rosii

| AndreMr a răspuns:

Nu ii lua lantisor de aur cu litera ta ci cu a ei. si e o idee minunata! Mai bine ii iei cv de argint pentru ziua de nume si de aur pentru ziua de nastere. Poti sa ii iei cercei mici intr-o cutiuta draguta si trandafir rosu. big grin