| Magnifique a întrebat:

Vreau sa ii iau inel prietenului meu happy Am cautat mult si nu am gasit nimic. Vreau un inel ori de argint ori de inox[cu o suma nu prea mare de bani] vreau un inel lat de baiat cu un model adancit in el nu stiu cum sa zic... Aveti idee? Multumesc anticipat! Un site ceva nu ar strica!

1 răspuns:
| Georgelxxel a răspuns:

Idei sunt. Cred ca sunt si site-uri cu asa ceva, insa sunt scumpe pe net. Cauta in magazine, sunt din argint foarte frumoase si gasesti o multime de modele pana in 60 de ron si din argint. Aceiasi marfa, insa in mai putine modele o gasesti pe net dar de la 150 ron in sus. Si eu chiar am cautat pe net asa ceva.