| OlaFirfirikCutezatorul a întrebat:

Vreau sa ii spun unei fete ca o plac. Dar daca imi da friend zone? Cred ca ii zic ca e o provocare. Dar daca ma intreaba ce provocare? Nu am conversatii cu ea dar o cunosc destul de bine. Pls ajutor.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti da friend zone asta e...inseamna ca nu te vede ca potential iubit si nu are sens sa mai incerci. Se vede cam din primele minute de discutie daca ai sanse sau nu. Ii spui ca o placi si vezi cum iasa, mai bine decat sa stai cu cum ar fi fost daca...as fi vorbit. Initiaza o discutie si vezi daca te place sau te foloseste ca prieten (friend zone)