| pisicutadulce1302 a întrebat:

Vreau sa il sarut dar mi-e frica sa fac eu primul pas.Ce sa fac? Merg direct la el asa? Ajutor

5 răspunsuri:
| nimenisinimik a răspuns:

Vezi cand duce gunoiul, il spionezi, si cand nu observa sari pe el si ii bagi limba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm..cum am mai vazut in filme? sa te impiedici iar el sa te prinda si atunci? Si asa eu cred ca el ar trebui sa se apropie si sa te pupe? E mai romantic ca baiatul sa faca primul pas?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inteleg de ce in loc de emoticoane mi se pune semnul intrebarii

| Strongerthanyou1 a răspuns:

Daca nu e prietenul tau, e sub demnitatea unei fete sa faca primul pas! Ii poti da de inteles ca il placi prin comportamentul tau fata de el, iar apoi, daca e reciproc, se va purta si el la fel, si daca nu e vreun timid si te place, iti va spune chiar el asta, daca nu, ii poti spune dupa ca il placi!

| Briosacuafine a răspuns:

Iui, draga de tine. laughing nu fa asta, iti va parea rau mai ales daca nu da semne ca si el te place