| nyckol6 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar placa... si nu stiu ce placa sa imi iau...
as vrea o placa PHILIPS HP8341

as dori sugestii de placi happy
nu vreau sa dau mai mult de 180 de lei :*
multumesc
funda

1 răspuns:
| Łore a răspuns:

Hei! Eu am placa de la Remington si sa stii ca e foarte buna are o rotita de reglet temperatura bunton pornire/oprire si inca un buton care o blocheaza sa nu se mai deschida adica sa aiba amandoua partile apropiate si saculet de bagat si e foarte buna adica mie una imi place cum functioneaza o am de un an si inca mai face parul de parca ar fi noua! Succes!