| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa îmi cumpăr SliqStart Vape ( căutați pe net ) și dacă pun lichid de la o firma diferită, adică Liqua (căutați pe net), se strica sau pătește ceva? Vreau sa îl fac cadou și aroma aceea este numai la firma Liqua

Răspuns Câştigător
| mary1990 a răspuns:

Nu este nicio problema. Lichidurile pentru vape sunt diferite de celelalte numai din cauza componentei, ceea ce inseamna ca daca vei pune lichid liqua pur si simplu nu va iesi asa de dens (gros si vizibil) fumul. Asta e singurul dezavantaj dar ca mob nu se va strica.