| Lariiiiiiii a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un LG OPTIMUS L4 se merita?
Pe toti cei care i-am intrebat au zis ca da.

7 răspunsuri:
| Lariiiiiiii explică:

Lg l4 mi-l cumpar, oricum mersi de parere.

| Oleg17 a răspuns:

Hmm eu ti-as spune nu.nu prea am încredere în modelele de LG mai vechi cu toate ca acum au cîteva modele care m-au surprins placut(LG g2 etc), dar sa lăsăm asta.eu ti-as recomanda HTC desire x e cam la același pret dar mult mai bun cameră, procesor, ram, display si Nokia lumina 525 daca te descurci pe windows desatul de bun.

| Lariiiiiiii explică (pentru Oleg17):

Pai ce dezavantaje are_

| Oleg17 a răspuns (pentru Lariiiiiiii):

LG-ul fata de HTC e mai slab in toate domeniile daca vrei sa vezi iti trimit un link cu toate ca nu cred ca o sa intelegi cv(uneori nici eu nu prea inteleg :))
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5487&idPhone2=4951 dupa cum o sa vezi display-ul e mai bun, memorie ram mai mare 512-758 cu cit e mai mare cu atit lucreaza mai usor, camera mai buna(3. 15mp-5mp)si procesorul(single core la LG-dual core la HTC)aici poate sa opereze cu programe mai avansate!

| Lariiiiiiii explică (pentru Oleg17):

Mie HTC-urile nu imi plac de nici-o culoare...

| Oleg17 a răspuns:

Bn sa-mi zici si mie daca esti mulțumită.:p

| Annnnnnne a răspuns (pentru Oleg17):

Buna si eu am telefon care vrea ea sa si-l cumpere si imi place mult si merge foarte bine tinand cont ca il am de 4 luni.