| GalaxyDiva a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un pennyboard sub 200 de lei ...de unde as putea lua? Am vazut pe eMAG dar cineva mi.a spus ca are rotile de plastic si cele de silicon ar fi mult mai bune.Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| playermessi a răspuns:

Aceasta problema am avut-o si eu dar nu este din plastic siliconat si merge foarte bine. Eu am luat unul rosu la 139 dar in orice caz poti sa iti iei de pe eMAG ca merg foarte bine, prind viteza si nu se strica daca calci pe pietre.
P.S.: Sa stii ca nu gasesti penny la 200 lei cu roti din silicon.
Multa bafta.

| playermessi a răspuns:

Aceasta problema am avut-o dar nu este din plastic siliconat si merge foarte bine. Eu am luat unul rosu la 139 dar in orice caz poti sa iti iei de pe eMAG ca merg foarte bine, prind viteza si nu se strica daca calci pe pietre.
P.S.: Sa stii ca nu gasesti penny la 200 lei cu roti din silicon.