| anonim_4396 a întrebat:

Dupa cum bine stiti eu sunt anti-socialul, timid pe care il apuca depresi cand se gandeste la vara.
Pai vreau sa mi cumpar un longboard (pe aici la mine sunt numai pante) si am vazut unul pe eMAG la vreo 360 de lei. Am vazut ca la descriere are roti PU 82A. Am cautat pe net si am vazut ca PU este de fapt poliuretant(silicon scria pe acolo) eu vreau sa stiu daca e cineva pe aici care are asa ceva si cum sunt rotile, nu vreau roti din alea de plastic care te zgarie pe creier.

5 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Sunt de silicon deci n-o sa te zgarie pe creier

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna idee. o scandura cu roti nejustificat de scumpa sigur o sa iti rezolve problemele

| Hexiled a răspuns (pentru anonim_4396):

O sa fienun motiv mai bun de plecat de acasa decat "vezi ca ma duc in oras" la care primesc raspuns "cu cine? Cand vi? Si de ce?"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ia-ti o bicicleta. longboardurile sunt hipsteri
nu fii hipster

| Hexiled a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu-mi permit una decenta intre 200-350 lei. De asta as vrea un longboard. Banii ii strang eu parinti inu-mi dau nimic