| DyaNa1337 a întrebat:

Ce ati alege dintre Samsung Corby sau Lg cookie fresh GS290 sau Nokia 5250, argumentati.

7 răspunsuri:
| dotcube a răspuns:

Cel mai rasarit dintre cele 3 e Nokia pentru ca are sistem de operare propiu(cam prost ce-i drept dar decat nimic.) si se misca mai bine ca celelalte doua happy

| asya a răspuns:

Eu am Samsung corby! SIncer ti-l recomand! Functia touch screen e mult mai buna decat la LG, iar de acel Nokia nu pot sa-ti spun prea multe! Stiu ca are o prietena un n97 cu touch... a dat vreo 20 de mil pe el si nu ii place deloc cum functioneaza!
Ramane la alegerea ta, dar LG e foarte aiurea!

| amaranth a răspuns:

Nokia. mult mai bun decat restul'winking

| Izz a răspuns:

LG Cookie fresh pentru. ca este super si are multe lucruri mai misto ca Samsung Corby

| HappyPills a răspuns:

Nokia!
Samsung Corby nu ai de ce sa il cumperi, in comparatie cu Nokia e praf
In legatura cu LGul nu stiu ce sa iti spun straight face

Dar totusi, raman pe Nokia

| kUuKii a răspuns:

Nokya 5250

corby am aut...sa stricat dissplay`u
cookie fresh am aut...sa stricat display`u

nokya 5259 am de ceva timp si merce perfect plus ca Nokia e cea mai buna marca de telefoane mobilelove struck

| MikySeeYou a răspuns:

Samsung corby-e mai smecher, poti sa-ti iei pe ce culoare vrei tu...